Protihluková řešení, měření a tlumení hluku

Tlumiče hlukuVítejte na stránkách společnosti SAI ATIS s.r.o. Naše společnost se dlouhodobě zabývá možnostmi odhlučnění a montáží akustických krytů a tlumičů hluku. Nabízíme vám služby, týkající se inženýringu, dodávek a montáže v oblasti technické akustiky a tepelných izolací. Provádíme měření hluku. Náš kvalifikovaný tým odborníků splní vaše požadavky ve všech uvedených oblastech akustiky. Spolupracujeme pouze s prověřenými subdodavateli v rámci České republiky i celé Evropy.

Akustické studie

Zpracováváme přesné akustické studie za účelem snížení nebo odstranění nadměrné hladiny hluku. Na základě výsledků této podrobné analýzy navrhneme potřebné protihlukové opatření přesně na míru vašim požadavkům a potřebám. Po konzultaci našeho návrhu jsme schopni protihlukové systémy dodat a provést jejich profesionální montáž.

Tlumiče hluku

Naše činnost se soustředí převážně na průmyslové a elektrárenské odvětví, ale najdete nás všude tam, kde je třeba snížit hladinu hluku.
Tlumiče hlukuNabízíme akustické kryty průmyslových zařízení, absorbční a rezonátorové tlumiče hluku, protihlukové stěny a zástěny, tlumiče hluku páry a tepelně-akustické izolace.
Vždy pracujeme s konkrétním problémem a každou zakázku posuzujeme vysoce individuálně. Úzká spolupráce se zadavatelem je dalším klíčovým momentem k úspěchu.
Protihluková opatření mohou být realizována přímo u zdroje hluku nebo v místě jeho šíření. Při návrhu protihlukových opatření bereme v potaz také další údržbu protihlukových krytů a tlumičů hluku. Dbáme na maximální užitek a efektivnost našich opatření.

Velkým problémem je bezesporu nadměrná hlučnost na pracovišti. Zákonnou povinností každého zaměstnavatele je zajistit pro své zaměstnance zdravé prostředí a přiměřenou hladinu hluku na pracovišti. Převážně v průmyslové oblasti bývá často nezbytné provést konkrétní úpravy ke snížení hladiny hluku a dobu dozvuku. Proto do našich komplexních služeb zahrnujeme také řešení problematiky vnitřních prostor z hlediska akustiky.
Našim cílem je vaše spokojenost s provedenou prací a dobré reference na použité odhlučňovací systémy a naši práci.

Měření hluku

Často dostáváme požadavky na měření hluku v oblasti Praha nebo Brno. V centrech hustě obydlených měst, kde pulzuje doprava a neutuchá čilý stavební ruch, ale zároveň má zůstat zachována rovnováha mezi příjemným životem pro lidi a požadavky firem, jsou protihlukové úpravy a hygienická měření hluku a vibrací již téměř nutností. Autorizované měření hluku je zákazníky poptáváno jak při stavebních úpravách v bytě, tak při nespokojenosti s hlukem z výrobního provozu nebo řešením dopravní infrastruktury v jejich okolí.
Pokud Vás zajímá orientační cena za autorizované měření hluku, nebo máte jiný dotaz, napište nám!

Přejít nahoru

Text in FooterCompany name