Protihlukové kryty

Odstraňování nebo snižování hluku je naše doména. Komplex poskytovaných služeb zahrnuje mimo jiné také konzultační a poradenskou činnost v oblasti akustiky. Nabízíme vám funkční řešení a kompletní opatření ke snížení hladiny hluku.

Ještě než můžeme přistoupit k samotnému výběru protihlukových krytů či tlumičů hluku musíme provést kompletní akustickou studii s přesným měřením hladiny hluku v konkrétním prostředí. Veškeré výsledky vyhodnocujeme a zpracováváme tak, aby byl výsledek maximálně příznivý a došlo k co největšímu snížení nebo odstranění hlukové zátěže.

Po vypracování kompletní analýzy navrhneme protihlukové opatření přesně podle vašich potřeb. Dodáváme akustické kryty na průmyslová zařízení jako jsou turbosoustrojí, čerpadla, ventilátory, kompresory, dieselagregáty atd. Dále v naší obsáhlé nabídce naleznete protihlukové stěny a zástěny průmyslových a energetických zařízení v podobě transformátorů, obráběcích strojů, tvářecích strojů a dalších zařízení. Veškeré protihlukové kryty námi dodávané a montované splňují předepsané normy a pochází od prověřených dodavatelů z celé Evropy.

Kvalitní systémy v oblasti akustiky

Důkladná příprava podkladů umožní vybrat správný protihlukový systém právě pro vás. Všechny nabízené protihlukové systémy nejenom dodáváme, ale samozřejmě provádíme také jejich montáž.

Obraťte se na nás se svým problémem v oblasti akustiky. Náš individuální profesionální přístup a výsledky dlouhodobé práce vás přesvědčí o kvalitě naši práce.

Další informace o protihlukových krytech

Protihlukové kryty, kabiny

Protihlukové kryty nebo kabiny jsou optimálním řešením, jak snížit hluk přímo u jeho zdroje. Nabízí okamžité zlepšení pracovního prostředí, poskytnou komfortní zázemí pro obsluhu a kontrolu strojů nebo výrobních procesů. Mohou vytvořit prostor pro odpo...

Protihlukové kryty a jejich výhody

Každá lidská činnost vytváří hluk, doprava, výroba, i běžné zajištění tepla nebo rozvodu vzduchotechniky. Do určité hladiny jsme schopni hluk vnímat pouze jako kulisu. Nastanou však situace, časové úseky nebo místa, kdy hluk přeroste toleranci, působí neko...