Protihluková izolace

Naše společnost se specializuje na odborné snižování hluku zejména v průmyslových oblastech, ale také všude tam, kde je odhlučnění potřeba. Základním článkem pro snížení hluku na místech, která si zvolíte, je protihluková izolace.

Protihluková izolace se nevyužívá pouze pro venkovní izolaci, aby hluk nepronikal ven do volného okolí, ale přispěje ke zlepšení také vnitřních prostor. Ve vnitřních prostorách je protihluková izolace důležitá pro pracovní hygienu a hlukové zatížení vašich pracovníků. V případě nadměrného hluku byste mohli být v rozporu s právními předpisy, které danou problematiku upravují a stanovují limity hlučnosti. Nejčastěji se problém nadměrného hluku vyskytuje při provozu ve výrobních halách, továrnách a jiných průmyslových objektech, ve kterých je hluk součástí každodenního fungování. S hlukem se však nemusíte smířit a ozbrojit své uši, ale stačí vybrat si protihlukovou izolaci, která si s hlukem poradí.

Měření hluku

Pokud chcete zjistit jaký je stav hlučnosti ve vámi vybraném pracovním prostředí, nechte si od naší společnosti provést měření hluku. Kromě samotného měření vám můžeme navrhnout správnou protihlukovou izolaci pro zlepšení akustiky v objektu a v případě zájmu, zařídíme dodání i samotnou montáž. Samozřejmostí pro kvalitně odvedenou práci v podobě dlouhodobého snížení hluku je měření hluku, díky kterému zjistíme, jak moc je konkrétní místo hlukem zatěžováno a na základě tohoto měření vám doporučíme nejvíce efektivní řešení pro odhlučnění. Pokud chcete zjistit aktuální stav akustiky ve vámi vybraném objektu nebo místě, neváhejte si nechat změřit hluk od naší společnosti. Výhodou tohoto měření je profesionální práce, která vám zaručí přesné výsledky a v případě naměření zvýšeného hlukového limitu vám poradíme a navrhneme jakou protihlukovou izolaci zvolit.

Protihluková izolace vám zaručí dlouhodobé snížení hluku, které bude odpovídat stanoveným normám v příslušných právních přepisech. Měření hluku provádíme ve vnitřním i vnějším prostředí podle vašeho přání a dále nabízíme měření hluku ve stavební akustice jako například měření neprůzvučnosti a doby dozvuku. Vždy se snažíme vyjít vstříc všem přáním našich zákazníků