Tlumiče hluku

Na poli akustiky se pohybujeme natolik dlouho, že jsme schopni provádět kvalifikovanou poradenskou činnost, která s tímto oborem souvisí.

Naše společnost nabízí prvotřídní protihlukové systémy od prověřených dodavatelů, jak z České republiky, tak Tlumiče hlukuz celé Evropy. Všichni naši subdodavatelé prochází podrobným výběrem tak, abychom vám nabízeli pouze nejvyšší kvalitu a vysoce funkční výrobky z oblasti protihlukových systémů. Veškeré tlumiče hluku a protihlukové kryty navrhujeme na základě požadavku našich zákazníků nebo určujeme na základě provedené podrobné akustické studie. Tato studie a jejich vyhodnocování slouží jako podklad pro kvalifikované rozhodnutí o nejlepším možném řešení pro konkrétní zakázku.
Do naší nabídky spadají efektivní tlumiče hluku páry, kulisové absorpční tlumiče hluku a rezonátorové tlumiče hluku. Tyto systémy jsou žádané a hojně využívané všude tam, kde je třeba snížit nadměrnou hlučnost ať už přímo u zdroje hluku nebo při jeho šíření.

Protihluková opatření

Kontaktujte nás a my k vám vyšleme kvalifikovaný tým spolupracovníků, kteří provedou potřebná akustická měření. Po celkové hlukové analýze vypracujeme komplexní studii, vybereme vhodné subdodavatele a realizujeme protihluková opatření ať už za pomoci tlumičů hluku či protihlukových krytů.

Jsme připraveni pomoci vám vyřešit problém s vysokou hlučností. Kontaktujte nás a budete překvapeni, jak se sníží nebo dokonce odstraní hlučnost po provedení konkrétních opatření navržených naši společností.

Tlumiče hluku – efektivní řešení

V mnoha provozech a výrobnách jsou zákonem stanovené limity pro maximální hlukové hladiny, které jeTlumiče hluku nutné dodržet. Zajistěte požadované hodnoty bez kompromisů s omezením výroby. Tlumiče hluku pro vás budou zároveň investicí do kvalitnějšího pracovního i životního prostředí.
Každá naše realizace je pečlivě navržena nejen s důrazem na efektivní okamžité řešení. Vyhněte se drahým a komplikovaným řešením. Při vypracování se snažíme předjímat budoucí vývoj situace i finanční náročnost. S navrhovanými tlumiči hluku vám garantujeme kvalitní provedení s dlouhodobým účinkem, minimální nutnost kontrol a údržby. Rovněž volené materiály i technologický postup zohledňuje vaše finanční možnosti.

Disponujeme veškerou odbornou technikou i materiály. Dokážeme začlenit tlumiče hluku do jakéhokoli provozu nebo prostředí. Připravíme pro vás individuální řešení, ať už se jedná o snižování hlučnosti v provozu spalinovodů, kouřovodů, tedy v prostředí s výfukem motorů, plynových turbín a strojů s výdejem tepla, nebo vzduchotechniky. Poradíme si i v provozech s atypickou výrobou nebo požadavky. Po celou dobu projekce i instalace s vámi budeme konzultovat veškeré kroky. Jsme schopni pracovat i v náročném prostředí a s minimálním omezením vašeho provozu.

Další informace o tlumičích hluku