Protihlukové desky, panely

Dnešní doba je plná nepříjemných zvuků, které se mohou šířit z různých obytných zón, komunikací nebo také z průmyslových zón, uvnitř různých průmyslových hal apod.
Některé zvuky jsou díky své vysoké hlučnosti natolik nežádoucí a škodlivé, že je potřeba jejich intenzitu omezit natolik, aby byly nejen na únosné hladině, ale také na povolené hladině – ve smyslu zajištění zdravého prostředí pro obyvatele a zaměstnance na pracovištích různého charakteru.

Protihlukové desky – výrazná pomoc pro zlepšení pracovních i životních podmínek u vás

Naše společnost SAI ATIS s. r. o. přichází na trh protihlukového opatření s nabídkou dodávky a montáže protihlukových desek.
Naše protihlukové desky dokážou bezpečně eliminovat šíření různých zvuků a tím výrazně omezit jejich škodlivé účinky. Díky dokonalému provedení a snadné montáži nabízí tyto protihlukové desky širokou škálu možností využití, co se týče místa umístnění, rovnosti a členitosti terénu.

Provedení, použité materiály a skladba protihlukových desek jsou navrženy a optimalizovány na základě změřeného frekvenčního spektra jednotlivých zdrojů hluku.

Jako součást instalace těchto protihlukových desek svým klientům poskytujeme také služby v oblasti inženýringu, měření hluku a zpracování přesné akustické studie. Díky souboru těchto činností jsme schopni navrhnout svému klientovi takové protihlukové desky, protihlukové panely a protihlukové izolace, které budou přesně na míru jeho požadavkům a potřebám.

Jak probíhají naše práce?

Abychom dosáhli optimálního odstranění nadměrné hladiny hluku, provádíme tzv. akustické studie. Poté jsme schopni na základě této studie dodat a provést montáž protihlukového systému. Jakmile jsou práce dokončeny, provádíme měření hlučnosti prostředí, které nám prokáže reálné snížení hlučnosti.
Jsme společnost, která mezi své nejvyšší priority řadí spokojenost zákazníka. Proto k vám přicházíme s garancí, že stejně jako k jiným klientům, tak i k vám budeme přistupovat s cílem individuálního přístupu.

Zajistěte si bezpečné a výrazně tišší prostředí ve vašich průmyslových prostorách a pořiďte si protihlukové desky od SAI ATIS s. r. o. Buďte si jistí správným výběrem a kontaktujte nás!