Protihlukové stěny a zástěny

Naše společnost se specializuje na odhlučnění v podobě protihlukových stěn a protihlukových zástěn pro průmyslová a energetická zařízení. Pokud si z naší nabídky necháte zhotovit protihlukové stěny nebo zástěny, zaručujeme díky těmto produktům efektivní řešení, díky kterému docílíte snížení hluku.

Typy protihlukových stěn a zástěn

Protihlukové stěny a zástěny je možno použít jak ve venkovním prostředí, tak ve vnitřních prostorách.

Je důležité, aby bylo dosaženo co nejoptimálnějšího výsledku. Proto nabídka služeb společnosti SAI ATIS zahrnuje i předem provedenou akustickou studii, která pomůže zvolit typ protihlukové stěny nebo zástěny přesně podle vašich požadavků a kritérií. Průmyslová a energetická zařízení patří mezi vysoce hlučná prostředí. Nejvíce jsou naše protihlukové stěny využívány pro odhlučnění zejména transformátorů, chladících jednotek, výrobních linek, obráběcích strojů, tvářecích strojů atd.

Mezi obráběcí stroje, ke kterým je vhodné využít protihlukové stěny patří například soustruhy, vrtačky, frézky, brusky, pily na kov a další. Kvalitního tlumícího efektu docílíte využitím našich produktů také u tvářecích strojů, kterými jsou například lisy, ohýbačky, buchary, válcovací stolice atd. Hlavním účelem protihlukové zástěny je stínění hluku, který způsobuje provoz různých průmyslových nebo energetických zařízení. Tvar, velikost a skladba protihlukové stěny nebo protihlukové zástěny je vždy navržena s ohledem na konkrétní hlukové, prostorové a provozní podmínky. Stejně jako u ostatních služeb vám naše společnost poskytne nejen akustickou studii, ale také provede návrh a realizaci protihlukové stěny nebo protihlukové zástěny.

Přejít nahoru

Text in FooterCompany name