Protihlukové desky, panely

Dnešní doba je plná nepříjemných zvuků, které se mohou šířit z různých obytných zón, komunikací nebo také z průmyslových zón, uvnitř různých průmyslových hal apod.
Některé zvuky jsou díky své vysoké hlučnosti natolik nežádoucí a škodlivé, že je potřeba jejich intenzitu omezit natolik, aby byly nejen na únosné hladině, ale také na povolené hladině – ve smyslu zajištění zdravého prostředí pro obyvatele a zaměstnance na pracovištích různého charakteru.

Protihlukové desky – výrazná pomoc pro zlepšení pracovních i životních podmínek u vás

Naše společnost SAI ATIS s. r. o. přichází na trh protihlukového opatření s nabídkou dodávky a montáže protihlukových desek.
Naše protihlukové desky dokážou bezpečně eliminovat šíření různých zvuků a tím výrazně omezit jejich škodlivé účinky. Díky dokonalému provedení a snadné montáži nabízí tyto protihlukové desky širokou škálu možností využití, co se týče místa umístnění, rovnosti a členitosti terénu.

Provedení, použité materiály a skladba protihlukových desek jsou navrženy a optimalizovány na základě změřeného frekvenčního spektra jednotlivých zdrojů hluku.

Jako součást instalace těchto protihlukových desek svým klientům poskytujeme také služby v oblasti inženýringu, měření hluku a zpracování přesné akustické studie. Díky souboru těchto činností jsme schopni navrhnout svému klientovi takové protihlukové desky, protihlukové panely a protihlukové izolace, které budou přesně na míru jeho požadavkům a potřebám.

Jak probíhají naše práce?

Abychom dosáhli optimálního odstranění nadměrné hladiny hluku, provádíme tzv. akustické studie. Poté jsme schopni na základě této studie dodat a provést montáž protihlukového systému. Jakmile jsou práce dokončeny, provádíme měření hlučnosti prostředí, které nám prokáže reálné snížení hlučnosti.
Jsme společnost, která mezi své nejvyšší priority řadí spokojenost zákazníka. Proto k vám přicházíme s garancí, že stejně jako k jiným klientům, tak i k vám budeme přistupovat s cílem individuálního přístupu.

Zajistěte si bezpečné a výrazně tišší prostředí ve vašich průmyslových prostorách a pořiďte si protihlukové desky od SAI ATIS s. r. o. Buďte si jistí správným výběrem a kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Další informace > Protihluková izolace

Protihluková opatření v hlučných výrobních provozech

Hlučné výrobní provozy jsou pro mnoho zaměstnanců velkým problémem. Vysoká hladina hluku může způsobit zdravotní problémy, jako jsou například poruchy sluchu, bolesti hlavy nebo stres. Proto je důležité, aby zaměstnavatelé přijímali protihluková opatření,...

Protihluková opatření v průmyslu

Každá výrobní aktivita je zatížena hlukem . Provoz dílen a strojních zařízení, běh vzduchotechniky, prostor kolem výfuků, to vše působí na psychickou i fyzickou kondici zaměstnanců. Kvalitu pracovního prostředí je však možné a v konkrétních přípa...

Odhlučnění v průmyslu

V podstatě jakákoliv výroba nebo provoz technických zařízení mají vliv na své okolí a zvyšují úroveň hluku . Dopad hluku má pak přímý a dlouhodobý vliv na psychickou pohodu i fyzickou kondici. Moderní systémy a materiál však nabízí efektivní řešení, jak úč...

Odhlučnění provozu - tlumiče hluku, protihlukové systémy

Průmyslové nebo výrobní provozy nemohou eliminovat hluk, hluk provází rozvod vzduchotechniky a kouřovodů, běžně nás obklopuje zvenčí. Následky hluku mají bohužel jednoznačný negativní dopad na naši psychiku, výkonnost i soustředění. Pracovní i životní prost...

Protihlukové stěny a zástěny

Naše společnost se specializuje na odhlučnění v podobě protihlukových stěn a protihlukových zástěn pro průmyslová a energetická zařízení. Pokud si z naší nabídky necháte zhotovit protihlukové stěny nebo zástěny, zaručujeme díky těmto produktům efek...