Vše o akustických studiích

Na  celou řadu průmyslových, výrobních i energetických odvětví se vztahuje poměrně přísná legislativa, která sleduje bezpečnost a zdravotní nezávadnost provozu. Z jejího nařízení, i pro zajištění kvalitního pracoviště, je třeba sledovat i dosažené míry hlučnosti a v případě negativního vlivu pak najít i vhodné řešení. Měření hluku podléhá mnoha aspektům, k vypracování odborného posudku je třeba sledovat zároveň různé faktory. Charakter provozu, používané technologie, časové rozmezí spouštění strojů, velikost budovy, vzdálenost od obytné části, nebo veřejných budov apod.

Komplexní řešení

Disponujeme nejmodernější měřicí technikou, dokážeme zpracovat odborný posudek včetně doporučení vhodných prostředků k odhlučnění. V případě vašeho zájmu samozřejmě zajistíme i kompletní dodání systému a montáž. Společně s vynikajícím technickým zázemím a znalostí v oboru vám můžeme nabídnout i letité zkušenosti, které jsou zárukou, že zvolený typ bude pro vás efektivním, dlouhodobým a kvalitním řešením.

Zdroj hluku může působit vně – obráběcí, výrobní technologie, agregáty, transformátory, hudební produkce, ale i zvenčí. Zejména pak v rámci dopravy, stavebních činností nebo společenských zábavních zařízení. V každém případě jedině dobře vypracovaná akustická studie pomůže zvolit správně zvolené prostředky pro snížení hladiny ruchu a následně výrazně napomůže komfortu bydlení i bezpečnosti práce v provozu. Kromě vypracování odborné studie pro účely kolaudace nebo otevření výrobního provozu vám nabízíme i nezávislé poradenství.