Akustická studie

Současná legislativa je v mnoha ohledech neúprosná, a velké množství bodů se týká i hladiny hluku. A to především v celé řadě továren, výrobních prostorů, ale i jiných specializovaných provozů, kde zkrátka hluk vzniká A tak je nutností ho nejenom sledovat, ale také udělat vše proto, aby byl co nejnižší. V tomto ohledu je nezbytností měření akustiky, které nám podle svých výsledných hodnot napoví, zda naměřené hodnoty překračují povolené limity, a tak se daný provoz neobejde bez opatření, které se zákonem souvisí.

Poradíme vám, jaké řešení zvolit

V tomto ohledu jsme skutečnou jedničkou, a zabýváme se nejenom poradenstvím jako takovým, ale i kompletními službami v daném segmentu. Námi vypracovaná akustická studie je dokumentem, který vám nejenom řekne, jak na tom váš provoz v této oblasti je, ale také vám navrhne možná řešení dalšího postupu.

Zpracujeme vám kompletní návrh postupu

Díky našim znalostem a zkušenostem vám tak navrhneme konkrétní možnosti, jak může být prostorová akustika snížena, a hladina hluku působící na vaše zaměstnance tak klesne pod požadovanou mez. V tomto ohledu využíváme akustické kryty, protihlukové stěny či rezonátorové tlumiče hluku, díky kterým může být stavební akustika efektivně snížena. Za vším ale stojí ona první nezbytnost, a to akustická studie.

Další informace

Hygienické normy hluku, limity hluku na pracovišti

Hluk nás obklopuje a může působit od jemných nepříjemností, snížené míry soustředění až po vážné zdravotní problémy. Právě proto zákon přesně vymezuje bezpečnou úroveň hluku pro bytovou zástavbu i pracovní prostředí. Kdo měří úroveň hluku a jaká op...