Tlumiče hluku

Na poli akustiky se pohybujeme natolik dlouho, že jsme schopni provádět kvalifikovanou poradenskou činnost, která s tímto oborem souvisí.

Naše společnost nabízí prvotřídní protihlukové systémy od prověřených dodavatelů, jak z České republiky, tak z celé Evropy. Všichni naši subdodavatelé prochází podrobným výběrem tak, abychom vám nabízeli pouze nejvyšší kvalitu a vysoce funkční výrobky z oblasti protihlukových systémů. Veškeré tlumiče hluku a protihlukové kryty navrhujeme na základě požadavku našich zákazníků nebo určujeme na základě provedené podrobné akustické studie. Tato studie a jejich vyhodnocování slouží jako podklad pro kvalifikované rozhodnutí o nejlepším možném řešení pro konkrétní zakázku.
Do naší nabídky spadají efektivní tlumiče hluku páry, kulisové absorpční tlumiče hluku a rezonátorové tlumiče hluku. Tyto systémy jsou žádané a hojně využívané všude tam, kde je třeba snížit nadměrnou hlučnost ať už přímo u zdroje hluku nebo při jeho šíření.

Protihluková opatření

Kontaktujte nás a my k vám vyšleme kvalifikovaný tým spolupracovníků, kteří provedou potřebná akustická měření. Po celkové hlukové analýze vypracujeme komplexní studii, vybereme vhodné subdodavatele a realizujeme protihluková opatření ať už za pomoci tlumičů hluku či protihlukových krytů.

Jsme připraveni pomoci vám vyřešit problém s vysokou hlučností. Kontaktujte nás a budete překvapeni, jak se sníží nebo dokonce odstraní hlučnost po provedení konkrétních opatření navržených naši společností.